środa, 23 stycznia 2013

Kolejny album...

Tym razem mały albumik (15x15) dla córki z okazji jej  urodzin i imienin.
Będzie dużo zdjęć, ale nie wiem, które ominąć...
Na trzecim zdjęciu pamiątki jakie zachowałam dla moich dzieci,  Były też ich pierwsze zeszyty szkolne i pierwsze rysunki- laurki, ale te dostali na 18 urodziny.Mam nadzieję,że nikogo nie zanudziłam. Miłego dnia!

poniedziałek, 21 stycznia 2013

Exploding box...

Exploding box na 50 urodziny....
Zamiast rozpisywania się, wielu słów.... dużo zdjęć


czwartek, 10 stycznia 2013

Julia...

zażyczyła sobie w prezencie gwiazdkowym " coś plastycznego". Dostała zestaw do decoupage i zestaw startowy do filcowania na sucho i oto efekt.
Na zdjęciu nasza mała modelka w sweterku na którym  sama nafilcowała kwiatuszki. W środku każdego kwiatka przyszyła perełkę. To zrobiony przez Julkę prezent urodzinowy dla mamy.


piątek, 4 stycznia 2013

Kolejny album...

Tym razem niewiele było czasu na zastanawianie się bo czasu było mało. Jako,że w tym okresie inwentura jest i musi być najważniejsza na album miałam niewiele czasu tym bardziej,że zamówienie nadeszło dość późno, ale udało się... Dzisiaj na studniówce będzie miał ( choć o tej godzinie już pewnie miał) swoją premierę. Jak zwykle mam wielką nadzieję,że się spodoba i jak zwykle lekki niepokój, czy aby ....
Teraz już zdjęcia ( ich jakość? Hm... na ranem o  4.45 skończyłam robić, po godzinnej drzemce wstałam i zrobiłam zdjęcia i już nie było czasu na lepsze - choć i tak lepszych nie umiem- bo album pojechał z moim mężem w jedną stronę, a ja w drugą stronę ... do pracy)
 Dziękuję właścicielom wizerunków za zgodę na publikację na blogu.


 
Copyright (c) 2010 Ostoja Kasi... and Powered by Blogger.