czwartek, 29 grudnia 2011

Prezent....

Jakiś czas temu zafascynowały mnie prace Ani Korszewskiej, długo zbierałam się na odwagę, aż wreszcie spróbowałam. Zrobiłam świeczniki- to prezent dla kogoś bardzo bliskiego. Tym moim baaaardzo daleko do cudownych prac Ani, ale i tak jestem dumna. I jeszcze ważna informacja - nie miałam folii do sospeso, więc użyłam  kawałka przezroczystej folii ze zwykłego pudełka w jakie pakuje się wiele przedmiotów ( moje po rozetkach do prezentów) i uformowałam je nad świeczką. Wyszło mi takie cuś:

Mam nadzieję,że przyszłej właścicielce też będą się podobały.

9 komentarze:

Made by Aisia pisze...

Pięknie wyszły, chętnie bym "pomacała":-)

Ludkasz pisze...

To jest niezwykłe, fantastyczne i bajeczne!!!

Gocha pisze...

:O:O:O:O Kobieto rewelacja! Ja myślę, że śmiało możesz zrobić kurs na takie świeczniki :)
Szczęśliwego Nowego Roku :)

ABOKU - Agnieszka pisze...

Tak, ja też jestem za kursem i chętnie spróbuję swoich sił. Świeczniki cudowne, zastanawiam się czy łodyżki są też z folii?
Szczęśliwego Nowego Roku 2012!!!

Ania pisze...

woow, super efekt!!!! Świeczniki wyszły Ci świetnie - i bardzo się cieszę, że mogłam troszkę zainspirować :)))))))))) pozdrawiam Ania

Magdzik pisze...

Mnie tez ogromnie się podobają prace Ani, ale Twoje tez są piękne! :)) Chętnie i ja bym kursik zobaczyła, zwłaszcza formowanie nad świeczką... :))
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :*

lilka pisze...

Świetne świeczniki! Baaaaardzo mi się podobają!
Pozdrawiam :O)

Anonimowy pisze...

Trudno na tych niskich świecznikach fajnie rozmieścić motyw, Ani świeczniki są wysoki prawie 30 cm, dlatego też te jej świeczniki tak fajnie wyglądają. Też robiłam z tych niskich (nie ten wzór, ale inny) niestety nie wygląda to dobrze, tak więc myślę sobie, że to co ona robi, to dobrze wychodzi na wysokich świecznikach

Kasia pisze...

To prawda,że na wyższych prezentuje się lepiej i łatwiej się rozmieszcza wzór, mimo wszystko jednak jestem zadowolona z efektu, a co najważniejsze dla mnie - nowej właścicielce bardzo się podobają.Ostatnio kupiłam wyższe świeczniki i mam zamiar jeszcze raz spróbować. Co do prac Ani- są jedyne i niepowtarzalne dlatego z pokorą chylę czoła.

Prześlij komentarz

Dziekuję,że do mnie zajrzałaś(łeś) i zechciałaś(łeś) zostawić po sobie ślad :)

 
Copyright (c) 2010 Ostoja Kasi... and Powered by Blogger.